Mercedes-Benz Vito
116 CDI 163 PK AUT. EXTRA LANG DUBBEL CABINE EURO 6 + NAVIGATIE | TREKHAAK | CRUISE CONTROL
Direct kopen, basisprijs: € 16.487,60 excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 16.487,60
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 271,74 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.297,52 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Vito |
|---|---|
| Uitvoering: | 116 CDI 163 PK AUT. EXTRA LANG DUBBEL CABINE EURO 6 + NAVIGATIE | TREKHAAK | CRUISE CONTROL |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 4 december 2017 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 198.398 km |
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 271,74 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.487,60 excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-148-ZD |
| Motorinhoud: | 2.143 cc |
| Vermogen: | 120 kw / 164 pk |
| Laadvermogen: | 895 kg |
| Gewicht: | 2.205 kg |
| Wielbasis: | 343 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- metaalkleur
- zijschuifdeur rechts
- achterklep
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- trekhaak
- Interieur & Comfort
- airco
- cruise control
- elektrische ramen voor
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- tussenschot volledig
- Veiligheid
- parkeer assistent
- aanhanger assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) voor en achter
- passagiersairbag
- zijwind assistent
- Overig
- start/stop systeem